Presenteer je eigen netwerk

Op 18 maart mochten wij ons eigen netwerk presenteren. Deze avond was erg inspirerend en iedereen presenteerde op zijn eigen manier zijn/haar netwerk. We begonnen met een medestudent uit London die via internet zowel zichzelf als zijn presentatie kon laten zien.

2014-03-18 18.49.40 2014-03-18 19.12.59

Een andere medestudent die momenteel ook in London studeert had het totaal anders gedaan. Hij had een leuk filmpje gemaakt over zijn netwerk. In dit filmpje legde hij aan de hand van plaatjes zijn netwerk uit. Via Skype kregen we vervolgens een toelichting over zijn filmpje.

2014-03-18 18.49.47

 

Na een internationale uitwisseling waren wij, de fysieke studenten, aan de beurt. Ook die presentaties waren heel uitlopend. Wij moesten een moodboard maken. Een soort mindmap, collage waarin je met behulp van plaatjes, woorden of video’s je netwerk presenteert. Het was leuk om te zien hoe iedereen zijn eigen invulling er aan had gegeven. Doordat iedereen zijn eigen invulling gaf, leerde ik in één avond hoe mijn medestudenten het begrip netwerk interpreteerde. Wil je meer weten hoe jij je eigen netwerk in kaart kan brengen? Klik dan hier!

 

You may also like

Geef een reactie